KZ | RU
RSS

Навигация

Памятные даты

История Казахстана

Контакты

Почтовый адрес: 040000, г.Талдыкорган, ул. Кабанбай батыра, 48
Адрес электронной почты: kultura-tald@mail.ru
Тел.Факс: 8-/7282/ 24-16-23

График проведения


«АУЫЛЫМ - АЛТЫН БЕСІГІМ» атты ауылдық мәдениет үйлері мен клубтар арасында өтетін облыстық байқаудың КЕСТЕСІ

Аудан, қала атауы
Ұсынылған ауылдық мәдениет үйлері
Өтетін уақыты
1
Алакөл ауданы
Жыланды
12.06.2017 ж сағ 10.00
Лепсинск
2
Сарқан ауданы
Лепсі
13.06.2017 ж сағ 10.00
М.Төлебаев
3
Ақсу ауданы
Ақын Сара
14.06.2017 ж сағ 10.00
Қызылағаш
4
Кербұлақ ауданы
Басши
19.06.2017 ж сағ 10.00
Талдыбұлақ
5
Қапшағай қаласы
Шеңгелді
20.06.2017 ж сағ 10.00
6
Балқаш ауданы
Қарой
21.06.2017 ж сағ 10.00
Желтораңғы
7
Жамбыл ауданы
Жамбыл
26.06.2017 ж сағ 10.00
Ақсеңгір
Қазыбек бек
8
Қарасай ауданы
Ілгері
27.06.2017 ж сағ 10.00
Ұмтыл
9
 
Талғар ауданы
Тұздыбастау
28.06.2017 ж сағ 10.00
Нұра
10
Көксу ауданы
Мәмбет
01.07.2017 ж сағ 10.00
Мұқыры
11
Райымбек ауданы
Сарыбастау
03.07.2017 ж сағ 10.00
Қарасаз
12
Ұйғыр ауданы
Қалжат
04.07.2017 ж сағ 10.00
Сұңқар
13
Панфилов ауданы
Көктал
05.07.2017 ж сағ 10.00
Қоңырөлең
14
Іле ауданы
Междуреченск
10.07.2017 ж сағ 10.00
15
Еңбекшіқазақ ауданы
Қаракемер
13.07.2017 ж сағ 10.00
Қайназар
16
Қаратал ауданы
Қанабек
17.07.2017 ж сағ 10.00
17
Текелі қаласы
Металлург ауылдық клубы
18.07.2017 ж сағ 10.00
18
Талдықорған қаласы
Еңбек ауылдық клубы
19.07.2017 ж сағ 10.00
19
Ескелді ауданы
Сырымбет
19.07.2017 ж сағ 14.00
 
 
Қайнарлы
 

 

БАРЛЫҒЫ: 34 мәдениет үйі


 
І. Белсене қатысқаны үшін (15 компьютер)
 
  1. Ақсу ауданы, Қызылағаш ауылдық мәдениет үйі
  2. Алакөл ауданы, Лепсинск ауылдық мәдениет үйі
  3. Балқаш ауданы, Желтораңғы ауылдық мәдениет үйі
  4. Еңбекшіқазақ ауданы, Қайназар ауылдық мәдениет үйі
  5. Ескелді ауданы, Қайнарлы ауылдық мәдениет үйі
  6. Жамбыл ауданы, Ақсеңгір ауылдық мәдениет үйі
  7. Жамбыл ауданы, Қазбек бек ауылдық мәдениет үйі
  8. Қарасай ауданы, Ұмтыл ауылдық мәдениет үйі
  9. Кербұлақ ауданы, Басши ауылдық мәдениет үйі
  10. Көксу ауданы, Мұқыры ауылдық мәдениет үйі
  11. Панфилов ауданы, Көктал ауылдық мәдениет үйі
  12. Райымбек ауданы, Қарасаз ауылдық мәдениет үйі
  13. Сарқан ауданы, Мұқан Төлебаев ауылдық мәдениет үйі
  14. Талғар ауданы, Тұздыбастау ауылдық мәдениет үйі
  15. Ұйғыр ауданы, Қалжат ауылдық мәдениет үйі
 
ІІ. Белсене қатысқаны үшін (10 аппаратура)
 
1. Ақсу ауданы, Ақын Сара атындағы мәдени-жастар орталығы
2. Балқаш ауданы, Қарой ауылдық мәдениет үйі
3. Қарасай ауданы, Іргелі ауылдық мәдениет үйі
4. Кербұлақ ауданы, Талдыбұлақ ауылдық мәдениет үйі
5. Райымбек ауданы, Сарыбастау ауылдық мәдениет үйі
6. Сарқан ауданы, Лепсі ауылдық мәдениет үйі
7. Талғар ауданы, Нұра ауылдық мәдениет үйі
8. Ұйғыр ауданы, Сұңқар ауылдық клубы
9. Қапшағай қаласы, Шеңгелді ауылдық мәдениет үйі
10. Текелі қаласы, «Металлург» шағын ауданы клубы
 
 
ІІІ. Жоғарғы деңгейде ұйымдастырғаны үшін (8 аппаратура + 300 000 тг)
 
1. Алакөл ауданы, Жыланды ауылдық мәдениет үйі
2. Еңбекшіқазақ ауданы, Қаракемер ауылдық мәдениет үйі
3. Ескелді ауданы, Сырымбет ауылдық мәдениет үйі
4. Жамбыл ауданы, Жамбыл ауылдық мәдениет үйі
5. Іле ауданы, Междуреченск ауылдық мәдениет үйі
6. Көксу ауданы, Мәмбет ауылдық мәдениет үйі
7. Қаратал ауданы, Қанабек ауылдық мәдениет үйі
8. Панфилов ауданы, Қоңырөлең ауылдық мәдениет үйі